چگونه شتاب دهنده مناسب را انتخاب کنیم؟

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

اگر شما به فکر انتخاب یک شتاب دهنده هستید ، در اینجا چگونگی تصمیم گیری در مورد اینکه کدام شتاب دهنده ها می توانند برای شما مناسب باشند شرح داده شده است.

  • تحقیق کنید و به شتاب دهنده به عنوان یک شریک طولانی مدت فکر کنید

بیشتر شتاب دهنده ها بخش کوچکی از سهام شرکت شما را در اختیار خواهند گرفت. همه شتاب دهنده ها در نحوه صرف وقت شما (در دوره زمانی شتاب دهنده) برای ساخت شرکت تأثیر دارند. همانطور که یک سرمایه گذار یا یک شریک تجاری را انتخاب می کنید ، یک شتاب دهنده را نیز برای بلند مدت و نه کوتاه مدت انتخاب کنید.

  • از رتبه بندی چشم پوشی کنید

شتاب دهنده ای را براساس استاندارد شخص دیگری انتخاب نکنید ، شتاب دهنده را بر اساس شرایط و نیازهای خاص خود انتخاب کنید. رتبه بندی می تواند به شما کمک کند مجموعه ای از شتاب دهنده های احتمالی را تعیین کنید ، اما نمی تواند به شما در انتخاب کمک کند. صرف نظر از اینکه الگوریتم یک سیستم رتبه بندی چقدر خوب است ، باز هم قادر به درک وضعیت و نیاز خاص شما نیست.

  • به سادگی شتاب دهنده نزدیک موقعیت مکانی خود را انتخاب نکنید

بیایید صادق باشیم: نقل مکان موقت برای یک شتاب دهنده به شهر دیگر یا یک کشور خارجی ممکن است زندگی شما را مختل کند. اما راه اندازی یک شرکت معمولاً زندگی شما را مختل می کند و غالبا به این معنی است که به هر حال مجبورید بقیه زندگی خود را کنار بگذارید. واقعیت این است که همه شتاب دهنده ها یکسان نیستند و اگر به دنبال بهینه سازی و تضمین موفقیت طولانی مدت شرکت خود هستید ، باید در مورد پتانسیل شتاب دهنده محلی خود صادق باشید که آیا بهترین انتخاب برای کمک به شما است تا موفق شوید. با توجه به حیطه کاری خاص یا واقعیت های زندگی خود ، شتاب دهنده محلی می تواند بهترین مناسب باشد. اما باید فراتر از شهر خود فکر کنید تا بتوانید یک انتخاب آگاهانه انجام دهید.

  • شتاب دهنده متناسب با نیاز باشد

شتاب دهنده متناسب با حیطه کاری: چند شتاب دهنده بسیار قوی وجود دارد که تقریباً برای هر نوع ایده و حیطه کاری مناسب هستند ، اما تعدادی شتاب دهنده نیز وجود دارد که تمرکز زیادی روی یک حوزه خاص دارند بنابراین برای استارتاپ ها در آن حوزه بسیار مناسب هستند.

شتاب دهنده متناسب با مرحله گسترش کسب و کار: برخی از شتاب دهنده ها بیشتر با شرکت های نوپا که ناشناخته هستند کار می کنند، بعضی دیگر روی شرکت هایی متمرکز هستند که قادر به استفاده از برنامه شتاب دهنده برای رشد هستند ، برخی از آنها انتظارات خاصی را از شرکت هایی که وارد برنامه می شوند یا از آن خارج می شوند، دارند. . در مورد مرحله کار خود و ظرفیت خود در استفاده از یک برنامه شتاب دهنده صادق باشید.

تحقیق کنید و توجه کنید که آنها چگونه خودشان را توصیف می کنند ، نوع شرکت هایی که از برنامه آن ها استفاده کرده اند ، نحوه تنظیم برنامه ، مشاورانی که جذب کرده اند و اینکه موفقیت را چگونه تعریف می کنند. این موارد درباره مناسب بودن یا نبودن یک شتاب دهنده به شما اطلاعات می دهد.

  • مربیان مهم هستند اما چگونه؟

مربیان مهم هستند ، اما مراقب صفحات پر از تصاویر افراد با عناوین عالی باشید. چرا؟ سطح تعامل مربیان بسیار متفاوت از یکدیگر خواهد بود ، بنابراین انتخاب یک شتاب دهنده برای ملاقات با یک شخص خاص انتخاب عاقلانه ای نیست. این افراد را بیشتر به عنوان شبکه ای در نظر بگیرید که شتاب دهنده به آن دسترسی دارد نه لیست مشخصی از افرادی که به شما کمک می کنند.

 

2 دیدگاه :

  1. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

  2. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *