Service Category: تحلیل داده

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
Standard

آموزش، کارگاه های آموزشی و طراحی مدل کسب و کار

برای پیشبرد اهداف یک کسب و کار نوپا، به محتوای آموزشی کاربردی و جلسات متناوب با تیم مشاوران و مربیان با تجربه نیاز است. گروه پادرا با برآورده کردن نیاز آموزشی و مشاوره ای تیم های پذیرفته شده قدم گذاشتن در مسیر موفقیت را آسان تر می کند.

Standard

مدیریت، برنامه ریزی و کنترل پروژه

نظارت بر حسن اجرای صحیح طرح ها و پروژه های استارت آپی یکی از خدمات پایه ای جهت هر طرح استارت آپی می باشد. گروه پادرا با استفاده از خدمات برنامه ریزی و کنترل طرح ها در پروژه ها به شرکت های نوپا و دانش بنیان کمک می کند.

Standard

سرمایه گذاری

هر کسب و کار در آغاز مسیر، نیاز به سرمایه گذاری اولیه و برنامه ریزی مالی مدون دارد. به همین منظور تیم مشاوران مالی و متخصصان جذب سرمایه برای کمک و راهنمایی در هر مرحله حضور فعال دارند.

Standard

فضای کار مشترک

شتاب دهنده پادرا جهت راه اندازی و حمایت از استارت آپ های خود با اختصاص فضای اداری مجهز به امکانات، از تیم های استارت آپی خود استقبال می نماید. همچنین امکان تبادل اطلاعات و همفکری با کارشناسان و متخصصین شتاب دهنده پادرا، آن را از سایر موسسات متمایز می کند.

Standard

مشاوره، فروش و بازاریابی

شتابدهنده پادرا با استفاده از مربیان با تجربه در زمینه مارکتینگ و فروش، استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان را در این زمینه کمک و حمایت خواهد کرد.

Standard

جذب سرمایه گذار

تیم پادرا با تجربه چند ساله خود در بازارهای بین الملل مسیر معرفی محصول و ایده های استارتاپی را در بازارهای خارجی علاوه بر بازار داخل کشور تسهیل می کند.