برنامه شتاب دهی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

منتورینگ

 

 • آموزش، کارگاه های آموزشی و طراحی مدل کسب و کار

 

برای پیشبرد اهداف یک کسب و کار نوپا، دسترسی  به محتوای آموزشی کاربردی و جلسات متناوب با تیم مشاوران و مربیان با تجربه مورد نیاز است. گروه پادرا با در نظر داشتن نیاز هر تیم، خدمات آموزشی خود را به شخصی سازی شده در اختیار اعضای تیم قرار می دهد.

 

کارگاه های آموزشی در حوزه های مختلف از جمله هوش مصنوعی و کلان داده، طراحی و نوآوری در مدل کسب و کار، تجاری سازی محصول، اصول بازاریابی، دیجیتال مارکتینگ، آشنایی با UI UX ، روش های نوین تولید محتوا، برندسازی شخصی، طراحی محصول و مهارت های ارتباطی و مذاکره توسط مربیان متخصص ارائه می شوند.

 

از کلیدی ترین خصوصیات شتاب دهنده پادرا استفاده از برنامه مشاوره متمرکز است. اعضای تیم می توانند در هر مرحله، از کمک مشاوران مجرب برخوردار شده و با برطرف کردن چالش های موجود سرعت و کیفیت کار را بهبود ببخشند.

 • مدیریت، برنامه ریزی و کنترل پروژه

 

نظارت بر حسن اجرای صحیح طرح ها و پروژه های استارت آپی یکی از خدمات پایه ای جهت هر طرح استارت آپی می باشد. گروه پادرا با استفاده از خدمات برنامه ریزی و کنترل طرح ها در پروژه ها و شرکت های نوپا و دانش بنیان  فعالیت های تخصصی را به شرح زیر ارایه می نماید:

 • جذب نیروهای برنامه ریزی و کنترل پروژه
 • تهیه برنامه های زمان بندی
 • به روزرسانی برنامه های زمان بندی
 • تهیه برنامه های پورتفولیو پروژه ها
 • دفاع از برنامه نزد ارگان های ناظر در صورت نیاز
 • کنترل پروژه و تهیه گزارشات روزانه و هفتگی و ماهانه

در یک کلام برنامه ریزی پروژه و کنترل پروژه به دنبال پاسخگوئی به سوالات زیر است:

پروژه چه مدت طول می کشد؟

آیا پروژه در تاریخ تعهد شده و تعیین شده در قرارداد خاتمه می یابد؟

اگر پاسخ منفی است به چه دلیل این اتفاق افتاده است و چه باید کرد که تاخیرات جبران شود؟

سرمایه گذاری

برای موفقیت در هر کسب و کار نوپایی به سرمایه اولیه و مشاوره مالی و حقوقی نیاز است. سیاست شتاب دهنده پادرا برای اختصاص منابع مالی و سرمایه گذاری بسیار انعطاف پذیر است.

میزان سرمایه گذاری برای هر کسب و کار با توجه به شاخص های زیر متغیر است:

 • قابلیت افراد تیم تشکیل دهنده از نظر توانمندی و دانش فنی
 • نوآورانه بودن ایده
 • اندازه بازار هدف
 • پتانسیل رشد و توسعه
 • زمان برگشت سرمایه و نرخ سود بازگشتی
 • برنامه مدون و قابل اجرا
 • توانایی تعامل و هماهنگی

سرمایه اولیه برای هریک از تیم های پذیرفته شده بررسی و در اختیار اعضای آن قرار خواهد گرفت. همچنین در تمام مراحل حمایت و پشتیبانی مالی گروه پادرا همراه تیم خواهد بود. امور مالی و حقوقی، مجوزهای لازم برای ثبت شرکت و همکاری با سازمان های مختلف، حسابرسی و تسهیلات از جمله خدمات کارشناسان مجرب پادرا در بخش سرمایه گذاری خواهد بود.

پس از موفقیت در دوره شتاب دهی، گروه پادرا با مشاوره در زمینه جذب سرمایه و ایجاد ارتباط با شبکه وسیع سرمایه گذاران داخلی و خارجی تیم را یاری می کند و در مسائل حقوقی و مالی، تهیه مستندات لازم و پیش بینی مالی، آن ها را راهنمایی می کند.

با توجه به مذاکرات هر تیم با کارشناسان حقوقی شتاب دهنده پادرا درصد سهام بین شتاب دهنده و استارتاپ ها کاملا متغیر خواهد بود.

فضای کار مشترک

شتاب دهنده پادرا جهت راه اندازی و حمایت از  استارت آپ های خود با اختصاص فضای اداری مجهز به امکانات، از تیم های استارت آپی خود استقبال می نماید:

استارت آپ ها ، صاحبان ایده، مخترعین و شرکت های نوپا در یک دوره پیش شتاب دهی یک الی سه ماهه، دوره های پیش شتاب دهی را با استفاده از امکانات شتاب دهنده پادرا پشت سر گذاشته و آماده ورود به دوره شتاب دهی میشوند.

امکانات آموزشی دوره های پیش شتاب دهی

در دوره پیش شتاب دهی استارت آپ ها ضمن بهره مند شدن از فضای اشتراکی و همچنین تبادل اطلاعات و همفکری با کارشناسان و متخصصین شتاب دهنده پادرا، امکان شرکت در دوره های آموزشی حین پیش شتاب دهی را خواهند داشت.

امکانات دوره شتاب دهی

تیم های فناور و استارت آپ هایی که دوره پیش شتاب دهی را گذرانده اند با استفاده از محیط اشتراکی اداری و امکانات فنی شتاب دهنده پادرا، امکان استفاده از پکیج های آموزشی دوره های شتاب دهی، تهیه برنامه مدون خود در محیط اجرایی و همچنین امکان ایجاد زیرساخت های شرکتی خود را خواهند داشت.

مارکتینگ

 • مشاوره، فروش و بازاریابی

در سال های اخیر بدلیل رقباتی شدن اکثر بازارها و ورود رقبای کوچک و بزرگ داخلی و خارجی به میدان تولید، تجارت و خدمات، بازار تا حدودی تبدیل به یک بازار رقابتی شده است و در این میدان تقریباً هیچ کسب و کاری تنها و بدون رقیب نیست .

در این فضا ،‌توجه جدی به علم بازاریابی برای تمام شرکت ها بالاخص شرکت های نوپا و دانش بنیان یک امر ضروریست و کسانی که در این مورد غفلت کنند بسرعت میدان را به نفع رقبا از دست خواهند داد . از آنجائیکه بازاریابی مانند بسیاری از دانش های دیگر امروز امری تخصصی شده است اتکای مدیران شرکت ها به روش های سنتی گذشته و پیروی از تجربه های قبلی کافی نیست و باید به ملاحظه عوض شدن شرایط رقابت ،‌از شیوه های جدید بازاریابی استفاده نمود.

این مطالب برای شرکت های جدید و نوپا که بتازگی قصد ورود به بازار را دارند بسیار بااهمیت تر است. از آنجائیکه امروزه مدیران شرکت ها و کارآفرینان نیاز به دانش ، مهارت و تخصص بازاریابی در بکار بستن این شیوه ها را بیش از گذشته احساس می کنند استفاده از خدمات یک مشاور بازاریابی کاملاً بدیهی بنظر می رسد ولی متأسفانه در کشورمان حرفه مشاوره بازاریابی بخوبی شناخته شده نیست.

 • جذب سرمایه گذار

شتاب دهنده پادرا با استفاده از مربیان با تجربه در زمینه مارکتینگ و فروش، استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان را یاری و حمایت خواهد کرد. تیم پادرا با تجربه چند ساله خود در بازارهای بین الملل مسیر معرفی محصول و ایده های استارتاپی را در بازارهای خارجی علاوه بر بازار داخل کشور تسهیل می کند. تبلیغات، بازاریابی و جذب سرمایه گذار خارجی برای کسب و کارهای نوآور و قابل اجرا به راحتی امکان پذیر خواهد بود.