درباره ما

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
image

معرفی شتاب دهنده پادرا

تکنو پارک فناوری پادرا شتاب دهنده تخصصی در حوزه فناوری هوش مصنوعی است که در سال 1399 با مشارکت جمعی از سرمایه گذاران حوزه سرمایه گذاری تاسیس و از تیم‌های دارای ایده‌های نوآورانه و نوپا برای راه‌اندازی کسب و کارهای همراستا با اهداف گروه حمایت می‌کند. طرح های مورد حمایت شتاب دهنده پادرا در بخشهای فنی و مهندسی و تولید محصولات نهایی دسته بندی شده است .

 

روش کار ما بر سه اصل صداقت، صراحت و صمیمیت استوار است و در کنار در اختیار قرار دادن منابع مادی و مالی به تیمها، به عنوان یک منبع معنوی همانند یک هم بنیانگذار در طول دوره رشد و شتاب دهی در کنار آنها خواهیم بود .

 

کار ما در این شتاب دهنده مبتنی بر مفاهیم Coaching است، بنیانگذاران این شتاب دهنده همگی از فعالان چندین ساله کسب و کار هستند و این امر سبب شده است تا با شناخت کافی از بازار و شبکه ارتباطی گسترده این حوزه به همراه استفاده از فرایند Coaching  پادرا از نظر موسسان شتاب دهنده ای متمایز باشد .

سوابق ما

تیم پادرا با در دست داشتن پروژه ها و تجارب کاربردی در حوزه های فینتک، Banking، E-commerce، هوش مصنوعی و یادگیری ماشین کارنامه پرباری در دست داشته و می تواند نیاز تیم های استارتاپی را در هر مرحله از کار مرتفع کند.

چشم انداز ما

ماموریت پادرا تبدیل شدن به بهترین شتاب دهنده حوزه هوش مصنوعی در کشورهای منطقه است که نخبگان و شرکت های نو پا و دانش بنیان را در همه ابعاد مورد نیاز (شامل فنی،اقتصادی و بازار) حمایت و ترغیب به تولید نماید.

متخصصین ما

تیم مشاوران و مربیان با تجربه گروه پادرا با در نظر داشتن نیاز هر تیم، خدمات آموزشی خود را به صورت شخصی سازی شده در اختیار اعضای تیم قرار می دهد.